Отборът наСозополпобеди с 3:2 Беласица (Петрич) на Арена Симитли в

...

Созопол победи Беласица на стадиона в Симитли

Отборът наСозополпобеди с 3:2 Беласица (Петрич) на " Арена Симитли " в мач от 32-ия кръг на Втора професионална лига.

Двата състава изиграха страховит мач, в който видяхме цели пет попадения. Милен Гамаков откри резултата след единствено пет минути игра. Три минути по-късно Димитър Иванов изравни. При този резултат приключи и първата част, съобщи Sportal.bg.

Второто полувреме още веднъж започва чудесно за гостите. Емануил Манев наказа стража на Бела. Динчо Йовчев върна равенството в мача в 63-ата минута. Все отново в 83-ата минута Георги Господинов донесе трите точки за Созопол.

По този метод " небесносините " събраха актив от 35 точки, като се намират на 16-о място. Беласица пък има 41 пункта.

Източник: struma.com