Отборът на Зенит развечна мита за непобедимия Вардар (Скопие). Тимът,

...

Зенит развенча мита за непобедимите македонци

Отборът на Зенит развечна мита за непобедимия Вардар (Скопие). Тимът, който на два пъти отхвърли Фенербахче в миналата част от европейския си поход, отстъпи изрично пред своя съветски посетител.

Сблъсъкът сред двата състава от груповата фаза на Лига Европа завърши при безапелационното 5:0 в интерес на състава от Санкт Петербург.

Точни в интерес на спечелилите бяха Дзюба, Иванович, Ригони и Кокорин, разписал се на два пъти.

Зенит контролираше протичащото се на терена, като излезе напред в резултата след единствено 6 минути игра. Тогава Кокорин означи първото си попадение в мача.

Брага победи с 2:1 Хофенхайм като посетител
Брага тресна Хофенхайм посред Германия (ВИДЕО)

Португалския отбор стигна до трагичен триумф с 2:1

15 минути по-късно още веднъж той повиши на 2:0, а 6 минути преди почивката Дзюба направи резултата 0:3, предвещавайки крайния победител в конфликта.

Иванович (66`) и Ригони (89`) оформиха крайния резултат в конфликта - 0:5!

Така Вардар стартира конкуренцията в груповата фаза ненадейно едва, като към този момент е със сериозен пасив в шампионата.