Отборът на записа домакински успех с 2:0 при домакинството си

...

Наполи удължи мъките на Парма

Отборът на записа домашен триумф с 2:0 при семейството си на от 20-ия кръг на Серия “А”. За “дуковете” това беше 11-и следващ турнирен мач без победа, като в тази черна серия отборът има седем загуби и четири равенства.

В 32-ата минута мина като на церемониал през противниковата отбрана и откри в интерес на неаполитанците. Другият гол падна в 82-ата минута, когато удар по земя на рикошира в и влетя в мрежата на гостите. В 87-ата минута също можеше да се разпише, само че далечната греда не му разреши да го стори. С днешната победа четвъртият в класирането Наполи събра 37 точки и изпревари римските и по голова разлика. Парма остава на предпоследната позиция с едвам 13 извоювани пункта.
90+4: It's all over here! 2-0

— Official SSC Napoli (@en_sscnapoli) Серия А 20 кръг, неделя 31 януари  Наполи 2:0краен резулат  Парма