Отборът на Ювентус постигна минимална победа с 1:0 при домакинството

...

Ювентус победи минимално Спортинг Лисабон, Шчесни напусна със сърдечен проблем

Отборът на Ювентус реализира минимална победа с 1:0 при семейството си на Спортинг Лисабон в първи дуел от четвъртфиналите на Лига Европа.

Единственото попадение на стадиона в Торино бе маркирано в 73-ата минута, когато Анхел Ди Мария центрира от десния фланг в наказателното поле на „ лисабонските лъвове “, Душан Влахович стреля с глава на далечната греда, Себастиан Коатес почисти кълбото от голлинията, само че тя попадна в обсега на Федерико Гати, който от непосредствена непосредственост се разписа с изстрел по земя.

В самия завършек на първото полувреме „ бианконерите “ направиха насилствена промяна, защото стражът Войчех Шчесни получи сърдечен проблем и напускайки терена се държеше за гърдите, което тормози медицинския щаб на Ювентус.

Реваншът е идната седмица в четвъртък, 20 април, от 22 часа българско време.