Отборът на Ювентус победи Сасуоло с 3:1 като гост в

...

Дибала с хеттрик срещу Сасуоло в стотния си мач за Ювентус

Отборът на Ювентус победи Сасуоло с 3:1 като посетител в мач от 4-ия кръг на Серия А и резервира 100-процентовия си точков актив от началото на сезона.

На "Стадио Чита дел Триколоре" офанзивният халф на "бианконерите" Пауло Дибала изигра своя мач номер 100 за "бианконерите" и го означи по най-хубавия вероятен метод - реализирайки хеттрик. Аржентинският национал откри резултата в 16-та минута и удвои преднината на първенците четири минути след почивката. Матео Политано върна очакванията на домакините в 51-та минута, само че Дибала подпечата триумфа на Юве в 63-та минута. Тимът на Масимилиано Алегри води в класирането на Серия А с 12 точки, колкото има и тимът на Интер. Сасуоло е тъкмо над зоната на изпадащите със единствено една точка в актива си. /БГНЕС
Източник: bgnes.com