Отборът на Ювентус надигра с 3:1 Реал Мадрид в последен

...

Ювентус победи Реал Мадрид в контрола в САЩ

Отборът на Ювентус надигра с 3:1 Реал Мадрид в финален дуел и за двата отбора по време на предсезонните им турнета в Съединени американски щати.

На стадиона в Орландо мачът стартира стремително за " бианконерите ", които откриха резултата след по-малко от минута игра, когато Мойс Кийн беше прецизен от близо при добавка след удар на Уестън Маккени, който се отби от гредата.

В 20-ата минута американският футболист още веднъж бе забъркан при второто попадение на Юве, като този асистира на своя съотечественик Тимъти Уеа, който се разписа с изстрел от към 7-8 метра.

До почивката футболистите на Реал Мадрид върнаха едно попадение посредством Винисиус Жуниор, който приключи уместно сполучлива контраофанзива на своя отбор.

Крайният резултат в срещата пък оформи резервата Душан Влахович в добавеното време на мача, когато се възползва от подаване на Матиас Соуле.