Отборът на Волфсбург разби с 3:0 като гост тима на

...

Волфсбург помете Малмьо и в реванша

Отборът на Волфсбург разруши с 3:0 като посетител отбора на Малмьо и се класира за осминафиналите на Лига Европа. „ Вълците” не престават напред след общ резултат 5:1. Головете на "Суидбанк Щадион " осъществиха Йосип Брекало през първото полувреме и Яник Герхард и Жоао Виктор през второто.

В същото време швейцарският Базел се поздрави с втора поредна победа над кипърския АПОЕЛ Никозия. След успеха с 3:0 като посетител, в този момент швейцарците се постановиха с 1:0. Единственото попадение вкара Фабиан Фрей от дузпа в 38-мата минута, а през второто полувреме АПОЕЛ на собствен ред пропусна 11-метров удар посредством Томас де Винченти.

Австрийският ЛАСК завоюва в Линц с 2:0 против холандския АЗ Алкмаар и с общ резултат 3:1 също продължава напред. Головете за триумфа на ЛАСК вкара Марко Рагуц, който откри от дузпа в 44-тата минута и оформи крайния резултат в 50-ата. В 88-мата минута Филип Вийзингер от състава на ЛАСК получи втори жълт картон и домакините приключиха мача с 10 души.