Отборът на Витоша (Бистрица), воден в атака от премиера Бойко

...

Бистришките тигри шампиони при ветераните, Бойко Борисов с хеттрик

Отборът на Витоша (Бистрица), воден в офанзива от премиера Бойко Борисов, завоюва купата при ветераните.
 Витоша - Нефтохимик @@@
“Бистришките тигри” разрушиха бургаския Нефтохимик с 6:3 във финала, игран в Стара Загора на стадион “Трейс Арена”. Бойко Борисов се регистрира с хеттрик за своя отбор, а в хода на дуела записа името си и измежду асистентите, подавайки за едно от попаденията на тима си.  Витоша - Нефтохимик @@@ Българския министър председател бе близо и до четвърти гол, само че нацели страничния дирек. Отборът на Витоша (Бистрица) поведе в резултата с 4:0, след което бургазлии върнаха едно попадение. Бойко Борисов осъществя още два гола, извеждайки отбора си до удобното 6:1 минути преди края на дуела. В последна сметка ветераните на Нефтохимик означиха две бързи попадения, правейки загубата си по-почетна.
Футболистите на Станчо Цонев осъществиха четири попадения в хода на дуела, само че всички бяха анулирани поради сигнал от страничния арбитър за засада.  Витоша - Нефтохимик @@@ Трябва да се означи, че за трета поредна година ветераните на Нефтохимик доближават до финала. В полуфинален конфликт бургаските митове завоюваха безапелационна победа над Ботев (Враца) с 4:1. В другата среща Витоша (Бистрица) победи Лудогорец с 2:1. СНИМКИ: Иван Йочев, Sportal.bg