Отборът на Витоша (Бистрица) допусна първа загуба по време на

...

Витоша загуби минимално от Локо

Отборът на Витоша (Бистрица) позволи първа загуба по време на зимната си подготовка. “Зелените” отстъпиха с 0:1 на Локомотив (София) в контролна среща, играна на стадион “Летище”. Единственото попадение в инспекцията в столицата осъществя Мартин Станкев, който се разписа в 28-ата минута.

Бистричани, които досега имаха пет победи и две равенства, имаха опция да изравнят в 54-ата минута, когато получиха право да изпълнят 11-метров углавен удар. Зад топката застана юношата на столичните “железничари” Даниел Пеев, чийто удар обаче бе отразен.

Следващата инспекция на Витоша е тази събота, когато от 14:00 часа на стадиона в Хисаря ще срещне различен втородивизионен отбор - Марица (Пловдив). Първият формален мач на отбора от пролетния дял на Първа професионална лига е на 19 февруари, понеделник, а противник – съставът на Дунав (Русе). Срещата от 21-вия кръг на шампионата е с начален час 17:30.