Отборът на Виляреал победи с категоричното 4:1 гостуващия Елче в

...

Виляреал не остави шансове на Елче

Отборът на Виляреал победи с безапелационното 4:1 гостуващия Елче в дуел от междинния шести кръг в испанската Ла Лига.

Йереми Пино откри за „ жълтата подводница “ още в петата, само че Йохан Мохика изравни в 19-ата минута.

Домакините още веднъж взеха задатък в 39-ата минута, когато се разписа Ману Тригерос.

През втората част Виляреал стигна до нови два гола. След час игра Арнаут Данжума повиши на 3:1, а надълбоко в добавеното време Алберто Морено оформи и крайния резултат от 4:1.

По този метод „ жълтата подводница “ записа първа победа за сезона и събра актив от 7 точки, като се заема 11-ата позиция. Елче е 14-и с 6 пункта. В идващия кръг възпитаниците на Унай Емери гостуват на Реал Мадрид, до момента в който Елче ще пътува за среща с Реал Сосиседад.

| 4-1 ⏱ 90'+3' | FULL-TIME.

The Yellows get an important 3️⃣ points, thanks to goals from ⚽️, ⚽️, ⚽️ and ⚽️.