Отборът на Виляреал допусна нелепа загуба при визитата си на

...

Виляреал се изложи срещу Леванте

Отборът на Виляреал позволи нелепа загуба при визитата си на Леванте в мач от втория кръг на Примера дивисион. Гостите поведоха рано-рано в резултата, откакто Жерар Морено откри още в третата минута.

Наивната игра на Виляреал обаче оказа помощ на домакините да стигнат до цялостен поврат и по този начин да завоюват трите точки в срещата.

Любопитно е, че и двата гола за домакините пристигнаха от дузпи и бяха осъществени от резервата Роджър Марти, а малко преди резултатът да бъде подравнен, домакините пропуснаха от бялата точка.

Марти се появи в игра в 63-ата минута, единствено четири по-късно вкара за 1:1, а в 73-ата осъществя за крайното 2:1.

Така Леванте записа първи три точки от началото на сезона, откакто в първия кръг инкасира загуба от Алавес. Виляреал пък записва проваляне след 4:4 против Гранада на старта.