Отборът на Вихрен (Сандански) победи с 4:0 Рилски спортист (Самоков)

...

Вихрен мачка Рилецо, продължава да води на Югозапад

Отборът на Вихрен (Сандански) победи с 4:0 Рилски състезател (Самоков) в среща от третия кръг на Югозападната Tрета лига. Това бе четвърта поредна победа за възпитаниците на Здравко Лазаров-Електричката.

Три победи са за състезание и една за Kупата на България против Беласица. А в тези четири срещи защитата, водена от Иван Иванов и Даниел Златков, не е позволила и гол. При успеха над Рилецо Методи Костов-Джек вкара първите две попадения.

Бившето " орле " във втори следващ мач вкарва два гола, откакто преди седмица го направи против Марек. На полувремето той почувства болки в глезена и бе сменен. Още преди почивката Милен Златков вкара и трети гол, а Иван Лазаров през второто полувреме оформи крайното 4:0.

Така е Вихрен е водач с цялостен актив от 9 точки и по-добра голова голова разлика от Миньор (Перник). " Чуковете " също имат единствено победи и не са позволили гол във вратата си. Югозападна Трета лига 3 кръг, сряда 22 август  Вихрен (Сандански) 1:3краен резулат  Пирин (Разлог)