Отборът на "Вихър" (Николово) спечели с 1:0 домакинската си среща

...

Вихър/Николово/ надви Расово с 1:0, посвети победата на бившия си шеф /снимки/

Отборът на "Вихър " (Николово) завоюва с 1:0 домакинската си среща с "Расово " от IV-ти кръг на шампионата на „ А” ОФГ. След мача вихърци посветиха триумфа на своя някогашен президент Мариус Конов, който празнуваше 50-годишен празник.
Преди почивката с пропуски се „ отличиха” Тодор Благоев от домакините и Найджъл Янислав и Цветан Лазаров-Елвиса от гостите. "Вихър " нанесе своя удар в 62-та мин., когато Кристиян Методиев-Пато засече остро центриране на Филип Илиев-Фичо и не остави никакъв късмет на вратаря Иван Печенейски.
Грозни подиуми се разиграха в 82-та минута, в които герои бяха голмайсторът на "Расово " Цветан Лазаров и влезлият след почивката за "Вихър " Станислав Ефремов. Без съмнение основният арбитър Венислав Живков ги изпрати по-рано под душа.
Източник: bulnews.bg