Отборът на Верона поднесе изненадата на старта на междинния десети

...

Верона шокира Парма на Тардини

Отборът на Верона сервира изненадата на старта на междинния десети кръг в Серия А, откакто победи като посетител Парма с 1:0. Гостите откриха още в 10-ата минута, като създател на гола стана Дарко Лазович със застрашителен шут. Домакините се пробваха да извърнат отрицателния процес на срещата, само че им липсваше шанс. В началото на втората част шансът оказа помощ на гостите, откакто удар на Жервиньо срещна гредата. В края на срещата напрежението се усили, като сред футболистите на двата тима минаха искри. След последния съдийски сигнал даже се стигна до смушкване след замяна на реплики, само че в последна сметка здравият разсъдък надви и до сериозен спор не се стигна. Така Верона събпа 12 точки и върви на 11-о място във краткотрайното класиране. Парма пък остана 8-и с 13.
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА Серия А 11 кръг, неделя 3 ноември  Верона 16:00предстои  Бреша