Отборът на Вардар (Скопие) продължава в групите на Лига Европа.

...

Вардар победи Фенербахче и като гост и продължава напред в Европа!

Отборът на Вардар (Скопие) продължава в групите на Лига Европа. Отборът хвърли бомбата в конкуренцията, елиминирайки именития си противник Фенербахче.

Македонският състав сюрпризира по безпределно противен метод противника си още преди седмица, надигравайки го с 2:0 на личен терен. Тогава Тигран Барсегян откри резултата след тъкмо 20 минути игра, а в продължението на срещата Мехмет Топал вкара топката в личната си врата, прехвърляйки злополучно вратаря Камени.

Вардар разтресе Балканите, отхвърли Фенербахче още в първия мач!

2:0 за македонците

Стадион " Филип II " видя екшънът, който очакваше, а след реванша Скопие сигурно няма да спи, откакто Вардар реализира историческа победа с 2:1 в Турция и продължава в идната фаза от конкуренцията.

Нойщедтер откри резултата в 61-ата минута, само че единствено 7 по-късно Жигаури направи 1:1. Крайното 1:2 оформи Глигоров, разписал се в продължението на мача.