Отборът на Унион Берлин записа много важна победа над прекия

...

Унион излъга Леверкузен в края

Отборът на Унион Берлин записа доста значима победа над директния си съперник за челните места в Германия – Байер Леверкузен.

Тимът от Старото лесничейство се наложи с минималното 1:0 и се приближи единствено на точка от днешния си противник. „ Аспирините” заемат третата позиция във краткотрайното нареждане, до момента в който берлинчани са към този момент четвърти, изравнявайки се по точки с Борусия Дортмунд.

Единствения гол в мача осъществя Седрик Теушер две минути преди последния съдийски сигнал. Любопитното е, че той се появи в игра още в 24-ата минута, когато в отбора на Унион трябваше да бъде осъществена насилствена промяна поради травмата на Шералдо Бекер.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `