Отборът на Уест Хем постигна трудна победа при визитата си

...

Уест Хем с труден успех над Силкеборг

Отборът на Уест Хем реализира сложна победа при визитата си на датския Силкеборг в мач от Група В на Лига на конференциите. Лондончани се постановиха с 3:2 и по този начин записаха втори триумф от два мача в конкуренцията.

Куск откри за домакините след единствено пет минути игра, само че Лансини съумя да възвърне статуквото в 17-ата минута, откакто извърши тъкмо дузпа. Скамака и Доусън вкараха нови две попадения за гостите до почивката и значително улесниха задачата си.

Все отново отборът на Силкеборг съумя да се върне в мача четвърт час преди края, когато Тенгстед осъществя за 2:3.

В заключителните минути „ чуковете ” съумяха да удържат нежната си преднина и да вземат скъпи три точки, които могат да се окажат решаващи в битката за първата позиция в групата.