Отборът на Уелс спечели втория си мач от европейските квалификации

...

Уелс спечели срещу Латвия при сбогуването с Бейл

Отборът на Уелс завоюва втория си мач от европейските квалификации срешу Латвия с 1:0. Преди първия съдийски сигнал на стадиона се появи Гарет Бейл, който трогателно се сбогува с уелските почитатели, откакто постави завършек на кариерата си през януари.

Единственото попадение пък падна в 41-ата минута, когато Кийфър Мур стреля с глава при хубаво центриране на Даниъл Джеймс. Мур прати топката в мрежата.

В продълженията на първото полувреме Хари Уилсън насочи мощен удар към левия ъгъл на вратата, само че стражът Павелс Щейборс съумя да се намеси.

В 57-ата минута и гостите имаха добър късмет, който се откри пред Владислав Гутковскис. Той получи топката навътре в наказателното поле и шутира по земя, само че в средата на вратата, където Дани Уорд се оправи.

Неко Уилямс си опитва шанса с изстрел от границата на наказателното поле в 76-ата минута, който обаче мина настрана от вратата.

За латвийците това беше първи дуел от квалификациите.