Отборът на Тунис постигна важна победа срещу селекцията на Тунис

...

Тунис се разправи с Ирак за едно полувреме на Световното по футбол за младежи до 20 години

Отборът на Тунис реализира значима победа против селекцията на Тунис с 3:0 във втория кръг от груповата фаза на Световното състезание по футбол за младежи до 20 години в Аржентина. С това африканците се изравниха по точки със своите връстници от Уругвай, които заемат второто място в Група “Е ” на шампионата.

Победата за младежите на Тунис пристигна през второто полувреме, като първият гол бе маркиран от Юсуф Снана в 55-ата минута, а скоро по-късно в 57-ата минута преднината бе удвоена посредством Шаим Ел Джебали, който се състезава втория тим на френския Лион. Крайният резултат бе завършен малко преди края на постоянното време, когато в 86-ата минута от дузпа се разписа Махмуд Горбел.

На 28 май (неделя) от 21:00 българско време селекцията на Тунис излиза в последния си мач от груповата фаза на шампионата против връстниците си от Уругвай, където би трябвало да гони наложителен триумф, тъй като двата отбора имат идентичен брой точки, само че южноамериканците са с по-добра голова разлика.

Снимки: Gettyimages