Отборът на ЦСКА постигна очакван успех при домакинството си на

...

ЦСКА мина с разгром през Дунав

Отборът на ЦСКА реализира предстоящ триумф при семейството си на Дунав Русев в мач от 20-ия, финален кръг за 2019 година, на Efbet Лига. " Армейците " победиха своя противник с 4:0.

Тиаго откри резултата в 31-ата минута, в 59-ата Али Соу удвои, в 68-ата Греъм Кери вкара трето попадение, а в 73-ата Рубен Пинто осъществя за четвърти път.

ЦСКА можеше да открие резултата още в 4-ата минута, когато Али Соу се измъкна от защитата на гостите и шутира мощно от дребен ъгъл, топката удари Макенджиев и излезе в корнер. В 12-ата минута Геръм Кери насочи мощен удар от 20 метра, само че вратарят на русенци мазета. Секунди по-късно Пинто стреля рисково от границата на накаазтелното поле, само че около вратата.
Източник: fakti.bg