Отборът на ЦСКА победи с 3:0 Витоша Бистрица в първия

...

ЦСКА пребори "Витоша" с голове в последните минути

Отборът на ЦСКА победи с 3:0 " Витоша " Бистрица " в първия мач от 15-ия кръг на Първа лига. Успехът пристигна ненадейно мъчно, като едвам в 79-ата минута домакините откриха головата си сметка.

С тази победа " алените " събраха 35 точки и се изравниха на върха в класирането с " Лудогорец ", който в неделя посреща " Берое ". " Бистришките тигри " остават на 12-та позиция с 13 точки.

Домакините започнаха интензивно срещата, като в 9-ата минута Николай Бодуров изведе Станислав Манолев с дълъг пас зад тила на противниковата защита, само че стражът на " Витоша " Василев парира последвалия удар.
В 20-ата минута Али Соу също пропусна добра опция, откакто излезе очи в очи с вратаря на гостите, само че стреля в тялото на Василев.

Макар и мъчно, ЦСКА поведе в 79-ата. Мауридес откри резултата след безредие към точката на дузпата. В 90-ата минута Кирил Десподов повиши на 2:0, а в добавеното време Мауридес оформи крайното 3:0 с втория си гол в срещата.
Източник: btvnovinite.bg