Отборът на ЦСКА 1948 вкара вкара гол в началото и

...

ЦСКА 1948 изпусна да победи словенския гранд Марибор в контролна среща

Отборът на ЦСКА 1948 вкара вкара гол първоначално и получи един в края за тъждество 1:1 против един от най-силните словенски тимове Марибор в контролна среща по футбол.

ЦСКА 1948 беше по-добрият тим през първото полувреме на мача и откри резултата още в петата минута. Елитон, който стартира дуела против Марибор с капитанската лента, подаде зад тила на словенската защита и Педриньо бе съборен в наказателното поле. Бирсент Карагарен извърши наказателния удар и преодоля стража на Марибор за 1:0.

Българският национал Георги Русев се появи в игра след почивката и бе покрай гол, само че негов мощен и акуратен удар от далечно разстояние бе отразен мъчно от вратаря на Марибор. Словенците пък изравниха единствено пет минути преди края, откакто Хилал Судани засече центриране в наказателното поле за крайното 1:1.

Следващият мач на ЦСКА 1948 в Словения е против противника на ЦСКА в Лигата на конференциите - Сепси (Румъния).