Отборът на ЦСКА 1948 постигна 11-а победа във футболната Първа

...

ЦСКА 1948 прегази Хебър

Отборът на ЦСКА 1948 реализира 11-а победа във футболната Първа лига след триумф над пазарджишкия Хебър с 2:0 на Националния стадион " Васил Левски " в София в среща от 19-ия кръг.

ЦСКА 1948 събра 39 точки на третото място във краткотрайното класиране в шампионата, като към този момент девет мача няма проваляне. Футболистите на Хебър остават на предпоследната, 15-а позиция в българското състезание с 12 точки в актива си.

Домакините съумяха да поведат посредством Ивайло Чочев, който овладя топката в 41-ата минута откакто се възползва от неточност на Мартин Михайлов и осъществя за 1:0 за ЦСКА 1948. Това бе 15-и гол за Чочев в Първа лига от началото на сезона.

Крайното 2:0 оформи в петата минута на добавеното време Александър Колев от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Алекс Серано.

Тимът на ЦСКА 1948 ще гостува на Ботев Враца в идващия си мач на 19 февруари, а ден по-късно Хебър ще бъде хазаин на Спартак Варна.
Източник: lupa.bg