Отборът на ЦСКА 1948 победи сръбския Чукарички с 2:1, където

...

ЦСКА 1948 обърна бившия тим на Саша Илич - сръбският Чукарички

Отборът на ЦСКА 1948 победи сръбския Чукарички с 2:1, където до неотдавна работеше старши треньорът на ЦСКА Саша Илич.

Така отборът на Тодор Янчев остава непобеден по време на лагера си в Турция след триумф над Ханза Рощок (2:1) и тъждество с Торпедо Кутаиси (0:0).

Сърбите поведоха в 41-та минута, когато Овусу бе оставен да стреля и с прекрасен удар малко пред наказателното поле прониза Даниел Наумов. „ Армейците “ стартираха чудесно втората част и доста бързо стигнаха до изравнително попадение. Точен в 50-та минута бе дежурният голмайстор на отбора Ивайло Чочев, който засече с глава от ъглов удар и осъществя за 1:1.

Две минути преди края на постоянното време Радослав Кирилов проби чудесно по лявото крило и стреля в близкия ъгъл, вратарят избави, топката стигна до Алекс Колев, който пусна към Бирсент Карагарен, а той на празна врата не сбърка и донесе триумфа на своя тим.

Следващата инспекция на ЦСКА 1948 е против казахстанския Аксу в събота, 28 януари.