Отборът на Царско село постигна 13-а победа в шампионата на

...

Царско село продължава да крачи уверено към елита

Отборът на Царско село реализира 13-а победа в шампионата на Втора лига. Днес играчите на Никола Спасов надиграха с 3:1 Струмска популярност в мач от 15-ия кръг на втория ни ешелон и все още имат цели 10 точки преднина от втория в класирането Монтана.

Божидар Кацаров откри резултата в 16-ата минута, а дежурният изпълнител на отбора от полите на Витоша Георги Минчев наниза още два гола и към този момент има 15 на сметката си. Кристиан Тасев пък понижи за гостите от Радомир в 71-ата минута, само че това се оказа единствено почетен гол за отбора му.

По този метод Царско село събра 40 точки в актива си и решително върви към директната промоция в Първа лига. Вторият Монтана е с 30, само че и с мач по-малко, защото на следващия ден играчите на Ферарио Спасов домакинстват на Несебър. Струмска популярност от своя страна е на 12-а позиция с 16 точки.