Отборът на Тотнъм продължава пропадането си в английската Висша лига.

...

Нова неудача застрашава и седмото място за Тотнъм

Отборът на Тотнъм продължава пропадането си в британската Висша лига. Кръг преди неговия край, " шпорите " действително са застрашени да останат навън от евротурнирите, откакто изгубиха последното си домакинство за акцията против Брентфорд с 1:3.

Момчетата на Райън Мейсън имаха разочароващ следобяд, допускайки цялостен поврат против един от многото си градски съперници.
 Нюкасъл - Брайтън 4:1 в мач от Висшата лига
Нюкасъл допира с една ръка групите на ШЛ след голова фиеста против Брайтън

" Свраките " разгромиха Брайтън с 4:1

Всичко се развиваше по проект, откакто през първото полувреме Хари Кейн бе дал задатък. Капитанът на Спърс, за който не се знае дали ще остане в клуба и през идващия сезон, означи хубав гол от директен свободен удар.

На полувремето мениджърът на гостите Томас Франк направи някои тактически промени и тимът му заигра изрично по-добре. А това донесе и впечатляващия поврат. В първия си мач без санкции Айвън Тони, лондончани бяха клинични в предни позиции и осъществиха цели три попадения.

До 62-ата минута Браян Мбуемо към този момент бе направи резултата 1:2 след два красиви свои гола. В самия край тоталният провал пристигна след страхотна неточност на Скип, която разреши на Ив Виса да постави точка на разногласието.

В последния кръг Брентфорд ще се надяват на положително стичане на събитията, с цел да доближат до място в Лига Европа или Лига на конференциите.
 Шефилд Уензди сътвори един от най-големите обрати в историята на футбола

" Кукумявките " направиха немислимото против Питърбро и се класираха за финалния плейоф на " Уембли "