Отборът на Торино не успя да надвие Киево в среща

...

Торо не задмина Милан заради пропусната дузпа

Отборът на Торино не съумя да надвие Киево в среща от 13-ия кръг в Серия " А ", приключила 1:1. Нещата можеха да имат и различен процес, само че звездата Андреа Белоти пропусна дузпа в 72-ата минута. Аплодисментите бяха за стража на гостите Стефано Сорентино, който отрази удара на нападателя.

Двубоят стартира чудесно за Киево и в 14-ата минута Перпарим Хетемай откри резултата. Радостта на " летящите магарета " не бе дълга, тъй като в 34-ата минута Даниеле Базели изравни. Халфът бе прецизен с глава, реализирайки своя втори гол през сезона.

Освен пропуснатата дузпа, Торо имаше и други благоприятни условия. Така да вземем за пример изстрел на Яго Фалке се отби в горната греда. Така отборът на Синиша Михайлович пропусна успеха и остана на осма позиция - на точка зад закъсалия гранд Милан.

СТАТИСТИКА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА Серия А 13 кръг, неделя 19 ноември  Торино 1:1краен резулат  Киево