Отборът на Стандард (Лиеж) удари Краснодар с 2:1 в среща

...

Стандард обърна Краснодар и завърза групата

Отборът на Стандард (Лиеж) удари Краснодар с 2:1 в среща от група J в Лига Европа. В края на първото полувреме падна попадение на бразилския нападател Ари в мрежата на Гилермо Очоа - 1:0 за гостите от Русия.

Веднага след почивката обаче Рено Емонд изравни, а в последната минута от постоянното време националът на Кипър Константинос Лаифис се трансформира воин за домакините - 2:1 за Стандард.

С получения резултат и успеха с 6:0 на Севиля над Акхисарспор, пристигнала по същото време в Испания, нещата в групата са на кантар. Първите три отбора в подреждането са с по шест точки, което носи доста въпросителни към това каре във втория по мощ европейски клубен шампионат.

Стандард - Краснодар 2:1

0:1 Ари (39)
1:1 Емонд (47)
2:1 Лаифис (90)

СТАТИСТИКА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА Лига Европа 3 кръг, четвъртък 25 октомври  Стандард (Лиеж) 2:1краен резулат  Краснодар