Отборът на Спортист Своге постигна втора победа в контролите, като

...

Спортист Своге с втора победа в контролите

Отборът на Спортист Своге реализира втора победа в контролите, като този път надигра Струмска популярност Радомир с 2:0.

Едно от новите попълнения Ариф Ферадов означи първия гол в мача в 20-ата минута. Георги Николов открадна топката от бранител и я пусна към Ферадов, който осъществя. В началото на второто полувреме Илия Русинов вкара и втори гол.

Малко преди края на срещата Красимир Панчев пропусна още една чиста голова обстановка, с която можеше да направи резултата типичен.

В игра се появи и намиращият се на проби централен бранител от Франция Сами Пилер.

Следващата инспекция на Спортист е в събота против Пирин Гоце Делчев.

СПОРТИСТ: Ивайло Василев, Борислав Стойчев, Иво Харизанов, Богомил Богомилов, Галин Ташев, Ивайло Михайлов, Мартин Сандов, Кирил Янакиев, Георги Николов, Ариф Ферадов, Димитър Атанасов (Стивън Славков, Владимир Сиромахов, Сами Пилер, Стефан Стефанов, Илия Русинов, Красимир Панчев, Амиел Гий)
Източник: novinata.bg