Отборът на Спартак Варна победи с 3:0 при гостуването си

...

Спартак победи с 3:0 Девня като гост в контрола

Отборът на Спартак Варна победи с 3:0 при гостуването си на Девня в кв. " Повеляново " в контролна среща.

Всички попадения паднаха през второто полувреме. Резултатът бе открит от Васко Боев, който се разписа в 56-ата минута с прецизен удар от дузпа, отсъдена за срутване на Десислав Дяков в наказателното поле. В 60-ата Даниел Димитров удвои след пас на Илиян Неделчев. В 83-атта мин. Виктор Георгиев вкара с глава след центриране на Владислав Георгиев. В последните секунди Георги Бербенков удари глава за Спартак.

Съставът: Иван Атанасов, Александър Йовчев, Милен Николов, Иван Великов, Стефан Иванов, Николай Петров, Васко Боев, Валентин Веселинов, Илиян Неделчев, Даниел Димитров, Десислав Дяков (Калин Дянков, Тодор Маринчев, Атанас Карачоров, Виктор Георгиев, Георги Бербенков, Благовест Гачев, Владислав Георгиев)
Източник: petel.bg