Отборът на Спартак Варна изгуби от Янтра с 1:2 първата

...

Спартак загуби с 1:2 от Янтра в първата си контрола

Отборът на Спартак Варна изгуби от Янтра с 1:2 първата си контрола от лятната подготовка в Трявна. „ Соколите “ излязоха напред в резултата в 36-ата минута, когато Ивей Ромееш вкара майсторски гол с компактен шут. На почивката треньорът на Спартак Валентин Илиев направи доста смени и след това играчите на Вили Вуцов стигнаха до цялостен поврат с две попадения.

В игра за варненци в 46-ата минута влезе французинът Йохан Н’Зи, само че бе заменен в 70-ата минута от Светослав Николов. Защитникът Преслав Петров пък получи травма и напусна наложително през първото полувреме. От новите попълнения на „ соколите “ не игра Ахмед Ахмедов, който е с контузия.

Стартов състав на Спартак: Георги Георгиев, Борислав Вакадинов, Преслав Петров (30 – Александър Цветков), Ангел Грънчов, Виктор Митев, Велислав Боев, Ивей Ромееш, Даниел Начев, Румен Руменов, Георги Мариянов, Андриан Димитров
Източник: petel.bg