Отборът на Созопол надви Несебър с 2:1 в контролна среща.

...

Созопол надви Несебър

Отборът на Созопол надделя Несебър с 2:1 в контролна среща. В Несебър двата отбора изиграха един забавен дуел. " Небесносините " направляваха през всичките 90 минути дуела, сътвориха доста голови положения пред вратата на домакините посредством Законов, Ушагелов, Филипов, Тренчев, Гюзелев, Славов, само че не съумяха да ги осъществят. В 17-ата минута офанзива на скорост за небесносините бе приключена по съвършен метод от Венци Гюзелев.

В 43-ата минута при единствената офанзива на домакините от Несебър през първото плувреме, вратарят на Созопол Стамен Бояджиев позволи груба неточност от неправилна преценка и нападателят на Несебър Трайо Грозев се възползва за 1:1. Веднага с подновяването на второто полувреме футболистите на Созопол натиснаха домакините и осъществиха за 1:2 посредством Парашкевов.