Отборът на Славия записа първа победа на подготвителния лагер в

...

"Славия" с престижна победа над руския "Оренбург"

Отборът на " Славия " записа първа победа на подготвителния лагер в Турция, откакто се наложи с 3:2 над елитния съветски " Оренбург ".

Радослав Кирилов откри резултата в интерес на българския отбор в края на първото полувреме. В 44-ата минута центриране на Галин Иванов по земя бе засечено от Кирилов, топката се отклони от крайници на бранител, отби се напречната греда и влезе във вратата на Дмитрий Ландаков.

Вторият гол за " Славия " бе дело на Емил Стоев в 62-ата минута след пас на Ивайло Димитров.

" Оренбург " понижи резултата в 75-ата минута, когато се разписа Георгий Зотов.

Българите означиха трети гол в 84-ата минута. Георги Йомов бе изведен самичък против вратаря от Стоев.

В самия край Кулишов вкара второто попадение за съветския тим за крайното 3:2.

В първия си мач в Сиде " Славия " приключи наедно 2:2 с украинския " Олександрия ".

На 25 януари избраниците на Златомир Загорчич ще изиграят контрола против латвийския " Спартакс " Юрмала.
Източник: btvnovinite.bg