Отборът на Севиля подложи на истински тормоз домакина си в

...

Леванте реши да се надиграва със Севиля и съжали жестоко

Отборът на Севиля подложи на същински тормоз домакина си в дуела от 5-ия кръг на испанското футболно състезание Леванте.

Съперникът на турнирния испански войник реши да се надиграва с единайсеторката от Андалусия и съжали грубо.

Севиля се наложи с впечатляващото 6:2, като на два пъти изстрели на футболистите на тима срещаха и рамката на вратата на съперника.

Бен Йедер откри резултата след 11 минути игра, само че единствено две по-късно Марти изравни.

Снимка 249970
Източник:

Даниел Карисо бе прецизен за 1:2 в 20-ата минута на дуела, само че още веднъж домакините бяха подготвени да отговорят уместно. Хосе Мораес обаче пропусна да се разпише от бялата точка.

С още два гола на Бен Йедер преди паузата резултатът набъбна до смразяващото за Леванте 1:4.

Темпото на игра не се забави ни минимум през вторите 45 минути и се стигна до отбелязването на нови три гола. Андре Силва и Пабло Сарабия повишиха на 1:6, надлежно в 49-ата и 59-ата минути, преди Кяер да си вкара автогол в заключителните мигове от конфликта.

Това бе втора победа за Севиля през сезона, като тимът заема 11-ото място в подреждането. Леванте е 15-и.

Севиля се похвали със звездата на Спартак (Москва)