Отборът на Севиля не допусна изненада и спечели задължителните три

...

Севиля не допусна изненада срещу най-слабия отбор в Испания

Отборът на Севиля не позволи изненада и завоюва наложителните три точки при семейството си на новобранеца Елче, откакто го разруши с 3:0 в мач от 19-ия кръг на Ла Лига. Тимът от “Рамон Санчес Писхуан ”, който в продължение на няколко сезона беше измежду водещите сформира в Испания и Европа, в този момент е надалеч обратно в класирането. Преди тази среща дори тимът беше на точка от изпадащите.

Севилци си свършиха работата още преди почивката, когато нанизаха и трите си попадения. Юсеф Ен-Несири вкара за 1:0 в 29-ата минута.

В 41-вата бранителят на Елче Педро Бигас беше отсранен с пряк червен картон за нарушаване против откъсващ се самичък играч на противника.

Домакините незабавно се възползваха и до паузата осъществя още два гола посредством Маркус Акуня (43’) и още веднъж Ен-Несири (45’).

Елче продължава единствен в шампионата към момента да няма победа и най-вероятно ще изпадне.
 Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция " Домът на почитателите "
Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.