Отборът на Септември Симитли трудно победи с 2:1 Рилски спортист

...

Септември се справи с Рилецо

Отборът на Септември Симитли мъчно победи с 2:1 Рилски състезател в среща от 28-ия кръг на Югозападната трета лига. Това бе и поредна победа вкъщи за възпитаниците на Спас Стоименов.
Домакините влязоха по-добре в мача, само че пропуснаха куп положения. Минута преди края на полувремето привлеченият през зимната пауза от Пирин Благоевград Марио Топузов откри резултата. След час игра голмайсторът на Рилецо Петко Петков след ъглов удар от близко изравни. В последните секунди на спомагателното време титулярният капитан на Септември Анатоли Лулейски донесе успеха на домакините. В този мач той влезе като запаса.

Със извоюваните три точки Септември има към този момент 32 и e 11-та позиция. А Рилски състезател е 8-ми с 39 пункта.В идващия 29-ти кръг в сряда Септември гостува на Пирин Разлог, а Рилски състезател приема водача Хебър.