Отборът на Септември (Симитли) победи с 2:1 ЦСКА -София 2

...

Септември обърна дубъла на ЦСКА - София

Отборът на Септември (Симитли) победи с 2:1 ЦСКА -София 2 в среща от последния 22-ри кръг на постоянния сезон на Югозападната Трета лига. С тази победа тимът от Симитли влезе в челната петица, изпреварвайки Оборище и Рилски състезател. В воин за спечелилите се трансформира Николай Хаджиниколов, който означи и двете попадения през второто полувреме. А Септември губеше до почивката с 0:1, само че през втората част обърна мача. Точен за дубъла на ЦСКА-София бе Георги Чорбаджийси. Той е брат на някогашния капитан на ЦСКА-София и национал Божидар Чорбаджийски.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.