Отборът на Сент Етиен ще играе следващите си мачове от

...

Френската лига наказа тежко Сент Етиен заради пиротехническото шоу срещу ПСЖ

Отборът на Сент Етиен ще играе идващите си мачове от шампионата при закрити врата, разгласи Френската футболна лига. Причина за наказването, което все още е безсрочно, е масираното потребление на пиротехнически средства от страна на почитателите при домакинското проваляне с 0:4 от Пари Сен Жермен през уикенда.

Пиротехническото шоу на ентусиастите стартира в самия завършек на мача, когато Килиан Мбапе вкара четвъртия гол в мача, само че бе толкоз огромно, че основният арбитър на дуела бе заставен да свири завършек на срещата в 90-ата минута и да не дава никакво продължение.
Saint Étienne - Paris SG (15/12/2019) " Craquage Magic Fans " #ASSEPSG
@JulienFroment pic.twitter.com/GmPbvvjMxO
— Ultras Made in (@UltrasMadeinFR) December 15, 2019 Лига 1 18 кръг, неделя 15 декември  Сент Етиен 0:4краен резулат  Пари Сен Жермен