Отборът на Саутхемптън победи Лестър Сити с 2:1 като гост

...

Саутхемптън обърна Лестър като гост с два гола на Че Адамс

Отборът на Саутхемптън победи Лестър Сити с 2:1 като посетител в мач от третия кръг на Висшата лига.

На " Кинг Пауър Стейдиъм " през първото полувреме не паднаха голове, само че 10 минути след почивката Джеймс Мадисън даде преднина на " лисиците " със ужасно осъществяване от свободен удар.

Радостта на домакините продължи къса, откакто нападателят на " светците " Че Адамс изравни с изстрел по земя в 68-та минута, а шест минути преди края на постоянното време Адамс направи обрата цялостен с акробатичен удар от воле след центриране на Джеймс Уорд-Праус.

Играчите на Брендан Роджърс не съумяха да отговорят до края на мача и записаха втора поредна загуба в Лигата.

По този метод Саутхемптън се изкачи до 12-то място в класирането с 4 точки, до момента в който Лестър Сити е в зоната на изпадащите с една-единствена точка.