Отборът на сътвори голямата изненада в 18-ия кръг на efbet

...

Пирин шамароса надменния ЦСКА

Отборът на сътвори огромната изненада в 18-ия кръг на efbet Лига. " Орлетата ", които са предпоследни в класирането на efbet Лига, направиха тъждество 1:1 против носителя на Купата на България ЦСКА.

Гостите от столицата поведоха в резултата в 70 минута, когато Карло Мухар с акуратен удар " отключи " благоевградската врата.

Но прекомерно надменното отношение от и прибирането на футболистите пред личната им врата им доенсе огромните неприятности и неприятният резултат, откакто Станислав Манолев означи изравнителното попадение за надълбоко в добавеното време.