Отборът на Рома стигна само до равенство при визитата си

...

Рома не успя да спечели в Болоня, Наинголан се контузи

Отборът на Рома стигна единствено до тъждество при визитата си на Болоня в среща от 30-ия кръг на Серия А. „ Вълците “ приключиха 1:1 и по този начин изгубиха скъпи точки в битката за третото място в края на сезона. По-лошата вест за наставника на столичани Еузебио Ди Франческо бе травмата на един от водачите на отбора Раджа Наинголан, който получи разтежение на бедрото и трябваше да бъде сменен наложително още в 17-ата минута. Така по всяка възможност белгийският национал ще пропусне идния конфликт с Барселона от четвъртфиналите в Шампионската лига.

Иначе домакините откриха резултата в 18-ата минута посредством Ерик Пулгар, а през второто полувреме голмайсторът на Рома Един Джеко изравни. Босненският национал се разписа за крайното 1:1 в 76-ата минута след асистенция на Диего Пероти.

След днешното тъждество Рома остава на трета позиция с 60, до момента в който Болоня е на 11-о място с 35. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg