Отборът на Рома продължава с колебливото си представяне от старта

...

Рома се издъни и срещу последния в Серия А

Отборът на Рома продължава с неувереното си показване от старта на италианската Серия " А ", а Еузебио ди Франческо е доста евентуално скоро да се раздели с поста си на старши треньор.

Особено, откакто и през днешния ден столичани не съумяха да победят, въпреки че имаха задатък от два гола против новобранеца Киево на " Олимпико ".

В последна сметка срещата приключи при тъждество 2:2.

" Вълците " започнаха доста мощно и в 10-ата минута Ел Шаарауи откри резултата, а след тъкмо половин час игра Браян Кристане удвои преднината на домакините, които се отдръпнаха на отмора с задоволително удобен задатък.

Валтер Бирса обаче загатна, че Рома може и да не завоюва този мач с попадение в 52-ата минута, а издънката стана факт в заключителните минути, когато Степински вкара за 2:2.

Рома е на 7-мо място преди завършека на този кръг, с едвам 5 точки след 4 изиграни срещи, до момента в който Киево е на последната позиция. По-любопитното е, че с днешния хикс отборът от Верона записа първа точка в актива си от началото на шампионата.