Отборът на Рома постигна трета поредна победа в летните си

...

Рома с Моуриньо с трета поредна победа

Отборът на Рома реализира трета поредна победа в летните си контроли. Този път “вълците” надвиха с минималното 1:0 при гостуването си на третодивизионния Триестина. В предходните си два другарски мача те победиха с 10:0 против аматьорския Монтекатини и с 2:0 против новака в Серия " Б " Тернана.

Единственият гол в този дуел беше маркиран от резервата Никола Залевски в 49-ата минута. Жозе Моуриньо реши да пусне като титуляри атакуващите футболисти, на които най-вероятно ще разчита през новия сезон - Николо Дзаниоло, Лоренцо Пелегрини, Хенрих Мхитарян и Джеко. Те обаче играха единствено през първото полувреме. В контролата участваха и още доста играчи от първия състав на римляните, като някои от тях се появиха след почивката.

Следващата инспекция на Рома е в неделя против унгарския Дебрецен във Фрозиноне.
Източник: fakti.bg