Отборът на Рома постигна категорична победа с 3:0 над Лацио

...

Класически успех на Рома над Лацио

Отборът на Рома реализира безапелационна победа с 3:0 над Лацио в Дербито на Рим от 30-ия кръг на Серия „А“. „ Вълците “ си свършиха работата още през първото полувреме.

Тами Ейбрахам означи два гола, единият от които беше преди приключването на първата минута. Пелегрини центрира от корнер, топката се отби в напречната греда и по-късно се отклони в тялото на Ейбрахам за най-бързия гол в историята на римското дерби.

В 22-ата минута Карсдорп центрира към чакащия пред вратата Ейбрахам, който с акробатичен удар удвои преднината на „джалоросите“.

В 40-ата минута Лоренцо Пелегрини повиши задатъка на Рома с отлично изпълнен директен свободен удар.

В 42-ата минута Мхитарян се подхлъзна, само че все пак неговият отдалечен удар раздруса напречната греда.

В 68-ата минута прехвърлящ пас на Кристанте изведе Ейбрахам самичък против вратаря, само че нападателят пропусна да оформи своя хеттрик.
Източник: front.bg