Отборът на Реал Мадрид победи Ейбар с 2:1 като гост

...

Роналдо донесе трите точки на Реал в Ейбар

Отборът на Реал Мадрид победи Ейбар с 2:1 като посетител в мач от 28-ия кръг на Ла Лига. Възпитаниците на Зинедин Зидан имаха много проблеми при гостуването си на „ Мунисипал де Ипуруа “ в баския град, само че съумяха да стигнат до успеха, с помощта на два гола на Кристиано Роналдо.

Португалският национал откри резултата в 34-та минута след асистенция на Лука Модрич, само че пет минути след почивката Иван Рамис изравни. По всичко изглеждаше, че Реал ще изгуби нови точки в шампионата, само че шест минути преди края на постоянното време Роналдо донесе триумфа на Кралския клуб след подаване на Карвахал. След тази победа Реал заема трето място в класирането с 57 точки, до момента в който Ейбар е на осма позиция с актив от 39 точки. /БГНЕС
Източник: bgnes.com