Отборът на Приятелите на Стоичков победи Легендите на Барселона с

...

Бербатов с хеттрик в звездния мач на Стоичков и приятели

Отборът на Приятелите на Стоичков победи Легендите на Барселона с 3:2 в демонстративния мач, игран на стадиона под парк Аязмото в Стара Загора.

Повече от 8 хиляди фенове станах очевидци на същинско шоу и оспорван футбол, като отговорникът за събитието Христо Стоичков изигра по едно полувреме за двата тима. През първата част почитателите си припомниха страхотното дуо от близкото минало Мартин Петров – Димитър Бербатов, откакто първия асистира два пъти на съотборника си, с цел да поведат Приятелите на Стоичков с 2:0. След почивката Легендите на Барселона отвърнаха на удара, като Стоичков понижи резултата в 42-та минута, а по-късно Дани Гарсия изравни. Все отново Приятелите на Стоичков стигнаха до триумфа, откакто Бербатов оформи хеттрика си след добра асистенция на Йордан Лечков. /БГНЕС
Източник: bgnes.com