Отборът на постигна победа с 2:0 при домакинството си на

...

Сент Етиен стартира кампанията с победа, Бордо също с първи успех

Отборът на реализира победа с 2:0 при семейството си на от втория кръг на Лига 1. Мачът обаче беше първи за “зелените” през сезона, защото гостуването им на беше отсрочено за по-късна дата. “Мерлузите” пък преди седмица надделяха с 3:1, само че този път претърпяха проваляне. И двата гола в днешната среща бяха дело на, който беше прецизен в 19-ата и 51-ата минути след асистенции на.

Междувременно, също записа триумф с 2:0, само че като посетител на. Победата пристигна с две попадения в границите на три минути. В 25-ата се разписа след пас на, а в 27-ата също прати топката в противниковата мрежа. Това е първи извоюван дуел за “жирондинците” през тази акция, откакто преди седмица направиха нулево реми с. Тогава Анже надви с 1:0 при визитата си на, само че този път преклони глава пред Бордо. Лига 1 2 кръг, неделя 30 август  Сент Етиен 2:0краен резулат  Лориен