Отборът на постигна категоричен успех със 7:0 над в контролна

...

Ботев прегази Гигант, нападател с хеттрик за канарчетата

Отборът на реализира безапелационен триумф със 7:0 над в контролна среща, която се организира въз основата в Коматево. Попаденията за " жълто-черните " осъществиха (21, 30, 38), Крис Добрев (45), (66, 89) и (77).

Първото попадение падна в 21-ата минута, когато след добра композиция, нападателят на пловдивчани Иван Василев се разписа с майсторски удар. Девет минути по-късно още веднъж той вкара, откакто засече с глава центриране на.

Младият нападател осъществя своя хеттик в 38-ата минута. Той направи хубава композиция с Крис Добрев, който пусна паралелен пас на голлинията и от доста близка отдалеченост Василев означи.

Секунди преди края на първата част Крис Добрев направи 4:0. Младият футболист бе изведен от Иван Василев и без проблем записа името си измежду голмайсторите.

Втората част продължи да носи доста голове, като Салиф Сисе вкара нов гол, откакто излезе очи в очи с вратаря. Малко по-късно и Стефан Попов се разписа с глава.

Последното попадение пристигна секунди преди края на конфликта, а в негов създател се трансформира още веднъж Салиф Сисе.

Състав на Ботев (Пловдив): 1. Георгиев, 4. Генев, 25. Работов, 5. Младеновски, 18. Бонев, 88. Шоколаров, 26. Цикарски, 16. Трифонов, 22. Рабей, 27. Василев, 11. Добрев