Отборът на постигна изключителна победа като гост на в двубой

...

Лийдс изтръгна победата срещу Уулвърхамптън

Отборът на реализира изключителна победа като посетител на в дуел от 30-ия кръг на.

Йоркширци губеха с 0:2 след първите 45 минути, само че стигнаха до цялостен поврат с три попадения през втората част. Успехът беше доста значим за борбата на за оцеляване в елита.

С тази победа отборът върви 16-и с 29 точки, до момента в който “вълците ” са осми с 46. Домакините откриха посредством в 26-ата минута. В края на полувремето удвои.

Нещата изглеждаха добре за домакините, само че след почивката обстановката радикално се промени. В 63-ата минута понижи, а единствено три минути по-късно изравни.

В последната минута на постоянното време донесе втората поредна победа на в шампионата, след триумфа над в предишния кръг.