Отборът на постигна голям обрат и спечели с 4:3 головото

...

Сасуоло с впечатляващ обрат в зрелищен мач

Отборът на реализира огромен поврат и завоюва с 4:3 головото шоу при гостуването си на от четвъртия кръг на Серия “А”.

откри резултата за “рособлу” още в 9-ата минута. Капитанът на “неровердите” обаче изравни в 18-ата минута с превъзходен шут отдалече. Болоня се отдръпна с преднина на почивката, откакто беше прецизен в 39-ата минута. В 60-ата лиши топката от Йоргос Кирякопулос и я прати в мрежата му за 3:1.

В идващите 20-ина минути обаче Сасуоло сподели атакуващата си мощност и бързо прекатурна развоя на мача. В 63-ата минута многоходова композиция беше приключена с гол на. В 70-ата не почисти добре топката след осъществяване на корнер и по този начин даде опция на да се разпише с глава. Пълният поврат стана факт в 77-ата минута, когато насочи топката във вратарското поле, а със своята интервенция Такехиро Томиясу си означи автогол.

Така Сасуоло излезе на второ място в класирането с актив от 10 точки, а Болоня остава с 3 пункта на 12-ата позиция. Серия А 4 кръг, неделя 22 септември  Сасуоло 3:0краен резулат  СПАЛ 2013